top of page

Hakkımızda

Kağıt tedariğinde

yenilikçi çözümler

Ham Madde Çözümleri

35 yıllık tecrübeyle, pazara en uygun, optimum ürünlerin seçimi ve tedariği sağlanır.

Üretim Çözümleri

İthal edilen ham maddeler, üretim bandında işlenerek pazara sunulur.

shutterstock_1168988332_medres-1536x1024.jpg
shutterstock_635888744_medres-1536x1024.jpg

GERGEDAN KAĞIT KİMDİR?

Gergedan Kağıt “specialty paper” dediğimiz özelleşmiş kağıt çeşitlerinin tedariğini yapan üretici bir firmadır.

Pişirme kağıdı, silikonlu kağıt, polietilenli kağıt, yağlı kağıt, filtre kağıtları, etiket alt ve üst kağıtlarını tedarik eder. Gergedan Kağıt, bir aile firması olarak kurulmuştur. Bünyesinde kağıt ham madde ithalatı, depolama, üretim, ebatlama, dilimleme, paketleme gibi hizmetleri barındırır. Bu sayede kağıt grubunda anahtar teslim projeler üretir.

Medikal, tekstil, gıda, hijyen, otomotiv ve ambalaj sektörlerine ham madde tedarik eden Gergedan Kağıt, yurt içi ve yurt dışı pazarında 200’den fazla müşterisine hizmet vermektedir. Almanya, Finlandiya, Rusya ve Amerika başta olmak üzere 11 farklı ülkeden ham madde tedariği yapan Gergedan Kağıt, 15 ülkeye ihracat yapmaktadır. Şeffaflık ve müşteri taleplerine uygun hızlı çözümler üretme firmanın ana stratejisidir. Tecrübeli ve dinamik bir ekibe sahip olan Gergedan Kağıt, kağıt sektöründe emin adımlarla büyümektedir.

Gergedan Kağıt çalışanlarına değer veren ve bunu ilke edinmiş bir firmadır. Misyonu, Türkiye’nin lider kağıt imalatçılarından biri olarak istihdam yaratmaktır.

bottom of page